Osm İnşaat Altyapı, Üstyapı, Yağmurlama, Zirai Sulama , Park Bahçe Peyzaj işlerine yönelik çok geniş yelpazede kaliteli çözüm sistemleri sunmaktadır.

..........Alt yapıda kaliteli hizmeti yeniden tanımlıyoruz..........

Anasayfa / ÜRÜNLER / PEYZAJ GRUP ÜRÜNLERİ

Küçük sitelerden orta ölçekli sitelere kadar, konutların otomatik sulama sistemleri, ürünler ve servisler için ideal çözümler bulacaksınız.

Yüksek kalitede, uygulaması kolay, ekleme yapması kolay ve kullanımı kolay ürünler öneriyoruz.
Hangi sulama ürünlerini uygulayacağınızı seçebilirsiniz. Bu seçiminizle, güvenini kazanmak zorunda olduğunuz müşteriye karşı sorumluluk altına girmiş oluyorsunuz. Bu sebeple, sadece beklenen performansı gösteren ürünleri tercih etmeniz gerekiyor.
Bugünün yüksek standartlarını karşılayan ve uzun vadede müşteri beklentilerini aşacak olan ürünler.

Burada Belediyelerin Otomatik Sulaması için ideal çözümler , yani orta büyüklükten geniş büyüklüğe tüm sahalar için ürünler ve servisler bulabilirsiniz. Vandalizme, halka açık yerlerdeki zorlu koşullara karşı dayanıklı kaliteli ürünler, programlama çözümleri, en güçlü ve kullanımı en kolay, PC’ye dayanan veya merkezi kontrol sistemleri öneriyoruz.

Hangi sulama ürünlerini uygulayacağınızı seçebilirsiniz. Bu seçiminizle, güvenini kazanmak zorunda olduğunuz müşteriye karşı sorumluluk altına girmiş oluyorsunuz. Bu sebeple, sadece beklenen performansı gösteren ürünleri tercih etmeniz gerekiyor. Bugünün yüksek standartlarını karşılayan ve uzun vadede müşteri beklentilerini aşacak olan ürünler.

Bakmak, denemek ve değerlendirmek için zaman ayırınız.
Rain Bird uygulayın. Güven sağlayın.